Prestiżowa inwestycja z
panoramą Gdyni

    • Planowana inwestycja będzie innowacyjnym projektem naszej grupy inwestycyjnej. Stajemy bowiem przed zadaniem oddania dla Państwa budynku spełniającego kryteria najbardziej wymagających klientów.

 

    • Inwestycja przy ulicy Unruga to mieszkania w zamyśle zaprojektowane i wykończone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

    • Nie przypadkowa jest także lokalizacja tak prestiżowej inwestycji. Dbamy bowiem o zrównoważony rozwój i staramy się budować w różnych dzielnicach Gdyni.

 

  • Planowana inwestycja wielorodzinna znajduje się w pobliżu już istniejących osiedli, co podnosi jej wartość. Łatwy dojazd, bliskość przyrody, place zabaw dla dzieci to tylko niektóre z atutów planowanej inwestycji

PREZENTACJA
INWESTYCJI

Tylko 10 minut do plaży

Bardzo łatwy dojazd do plaży na Oksywiu czy w Rewie. Doskonała baza wypadowa do weekendowych wycieczek

Parking podziemny

Kupując mieszkanie przy ulicy Unruga masz zagwarantowane miejsce postojowe. To daje nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort.

Usługi pod ręką

Wszystkie najważniejsze usługi blisko miejsca zamieszkania. Szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia oraz wiele innych.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Kilku minutowy spacer pozwala dotrzeć do przystanku SKM czy ZTM

RZUT
KONDYGNACJI

RZUT KONDYGNACJI